Föremål som liknar figurin Meissen
7348 Figuriner
2 st, Meissen. Höjd: 9,5 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 1 april 2024
8270 Figurin
+ konsol, porslin, bla, Meissen. Höjd: 10,5-17 cm
Såld: 2.600 kr
Såldes den 12 februari 2024
3779 Figuriner
2 st, Meissen. Höjd: 9-11 cm
Såld: 3.400 kr
Såldes den 21 december 2020
9042 Figuriner
2 st. Meissen, 1800-tal. Höjd: 15, lagningar
Såld: 4.000 kr
Såldes den 4 november 2019
9015 Figurin
gosse, Meissen. Höjd: 10 cm
Såld: 2.200 kr
Såldes den 11 mars 2019
5007 Figurin
Meissen, Man med spjut. Höjd: 14
Såld: 400 kr
Såldes den 19 november 2018
5008 Figurin
Meissen, Kvinna med fågel i bur. Höjd: 15
Såld: 1.500 kr
Såldes den 5 november 2018
5009 Figurin
Meissen. Höjd: 21
Såld: 3.000 kr
Såldes den 29 oktober 2018
5006 Figurin
Meissen, Musicerande dam. Höjd: 12,5
Såld: 2.000 kr
Såldes den 29 oktober 2018